راهنمای ارسال طرح های سفارشی شما ( آثار و صنایع دستی سفارشی سازی شده ) 

در صورتی که صنایع دستی و اثر سفارش داده شده توسط شما ، قابلیت ساخت  با طرح دلخواه شما  را دارد و در راهنمای آن روی سایت ذکر شده است ، "طرح اختصاصی خود" را با شرایط زیر برای ما ارسال کنید:

  1. ابتدا سفارش خود را نهایی و هزینه مربوطه را پرداخت نمایید .یادداشت و نگهداری  شماره سفارش ، کد پیگیری و شماره تراکنش بانکی خود الزامی است. برای استفاده از خدمات پشتیبانی سایت و پیگیری سفارش خود به آنها نیاز خواهید داشت .
  2. "طرح سفارشی بهمراه شماره سفارش" را در قالب عکس با کیفیت در فرمت jpg  و بصورت فایل فشرده یا zip به آدرس ایمیل " parsinjast@gmail.com " با موضوع " طرح اختصاصی شماره سفارش مثلا 23524 "  برای ما ارسال نمایید .
  3. ارسال شماره تماس برای تایید نهایی طرح و سفارش شما الزامی می باشد . در صورتی که طرح ارسالی شما  کیفیت مورد نظر را نداشته باشد به شما ارجاع داده خواهد شد و تا زمان ارسال طرح و عکس باکیفیت ، سفارش شما به تعویق خواهد افتاد و امکان اجرا و ساخت نخواهد داشت . لطفا دقت فرمایید .
  4. رعایت قانون کپی رایت طرح و عکس ارسالی به عهده شما خواهد بود . عکس ها و طرح های ارسالی شما باید در  چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران ارسال شده باشد و خلاف عرف و عفت عمومی جامعه ایران نباشد .